Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zapomenout? Asi to tak bude nej..

13. 7. 2008

Když jsem ji viděla naposled a to někdy kolem 20. března, udělala jsem něco, čeho jsem mohla litovat, něco, za co jsem mohla být ráda.... Litovat toho, že jsem to vůbec udělala, nebo naopak že jsem toho udělala málo. Být ráda za to, že jsem to udělala, nebo za to, že se to nezvrtlo v něco víc.... Ale to už je dávno. Včera to bylo 16 týdnů.

Když jsem tam v tom říjnu začla chodit, byla tam pokaždé... A teď už 4krát ne... Proč taky.. Má přítele, asi má po maturitě, tak co by tam dělala...? Ještě, když to bylo takových 10 týdnů, dokázala jsem ji "vidět"... Teď už mi to nejde... A čekat dalších asi 6 týdnů..?

Shrnu to.... Od 6. října, kdy mě hned zaujala, jsem ji viděla pouze a jen 6krát... Dne 20. října jsme spolu prohodlily pár slov, což ona si ovšem určitě nepamatuje... Bylo to na záchodě, když jsem se ptala spolužačky, která ji zná(!), jestli nechtěla jít na někam SKA, a Míša odpověděla za ní: "Tam chtěl asi každej" (takovym tónem, jakoby to nevyšlo a všechny to štvalo..). Před Silvestrem, kdy jsem "měla jasno", že na ní "něco zkusim", se tam objevila s přítelem... Měla na straně vyholenej heartagram - že by fanynka HIM? Nevim... A tancovala s nim ploužáky... Písnička Ak nie si moja od Vašo Patejdla.... Miluju tu písničku, ale zároveň je to jedna z mála, co mě fakt uměj rozhodit... Kolem 20. února jsem se dozvěděla její jméno a zároveň udělala velkou chybu... Byla ode mne asi 10 cm a já jsem jí mohla v klidu říct, když málem nastoupila do nesprávného busu, : " Hale, nejedeš ty náhodou tamatam? Tendle bus jede onam. " Neudělala jsem to, čekala jsem, co bude... Bylo to, že pro ní někdo přišel a řekl jí Míšo.... Mezitím jsem se o ní otřela(nebo nevim, prostě něco, co mi stačilo k tomu, aby mi bylo dobře...:-D). A naposled to bylo v tom březnu.. To jsem po ní vyjela normáně jako chlap - já se nejenom dotkla jejího zadku, dokonce jsem jí pohladila, ovšem, když se otočila já jakože nic.

Nějak to nešlo napsat krátce.... Stejně to nemá cenu. Ona je stejně extrovertní heteračka(?), co prostě... Neumim si to s ní představit - nebo jako ve velký naivitě a snění jo, ale vždyť o ní nevim nic.... Až ji, doufám někdy, zase uvidim... Bude stejný nic, jako kdykoliv předtím..

Zbohem, Míšo♥