Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dělám hrozný věci!

25. 6. 2012

Totiž byl to rok od naposled. To naposled se psávalo v uvozovkách a stále ho tak vlastně píšu, ale teď jsem je tam nedala, protože od té doby jsem ji skutečně žel neměla tu čest vidět.

Myslela jsem na ten den plno dní před ním, ale v samotný den jsem si uvědomila, že jde právě o něj, až večer. Ačkoliv myšlenka na ní tam nejspíše byla.

Tuhle jsem měla setkání se spolužačkou, náhodné, po více jak roce.

Dnes -  a od toho se odvíjejí další věci -  jsem náhodně, po více jak roce, narazila na učitelku jazyka německého. Jsem měla radost. Ona patří mezi ty 2, se kterými bych si měla co říct a které by se ke mně hlásily  a mně to nevadilo. (Ano, předpokládám a věřím, že dotyčná by se ke mně hlásila!).

Jenomže co takové setkání může způsobit? To, že cestu vlakem sníte a přemýšlíte o tom, proč tedy nejela ona. Vytvoříte si v hlavince příběh, který je nelegální a špatný, ale skutečně o něm sníte a kdyby k němu mělo dojít (jak nereálné, já vím), tak i v tom případě byste ho žili, ačkoliv byste moc dobře věděli, že to povede jen k hrozným a ještě horším věcem.

A nějak mě to dneska tedy chytlo. Procházení zápisků - tedy, to mě chytá nezřídkakdy. Ale chytlo mě i hledání na internetu. A proto píšu. Už to tu bylo a také jsem se z toho necítila dobře, protože tohle normální lidi nedělaji. Kurva, to slovo normální mě ale už taky pěkně sere, vůbec nechápu, proč ho používám. Nikdy mě to nechytlo tak šikovně, abych zjistila adresu. To je začátek.

Znáte Google Steet View? Ta věc mi přijde hrozná! Ale skutečně, kde je pak lidské soukromí? A ještě více mě fascinuje, že plno Čechů je z toho děsně happy a jsou rádi, že se tam třeba poznávájí! To já teda ne. Proč? Jsem si vědoma toho, že neni soukromí a že je toho možno trošku, vlastně - komu to jde a kdo se vyzná - i trošku víc, zneužít. No a taky proto, že já osobně si ráda někoho domeček prohlédnu, když zjistím adresu! To je děs. Ale její domeček neni v části města, která by byla na gůglstrýtu, protože je ta část města celkem díra.

Jenomže i díra má své stránky. Celkem opečovávané stránky. Stránky s fotogalerií. No, prošla jsem zběžně všechna alba a trochu se divila, že při těch dětských věcech se neangažuje. Ale tak co! Ona beztak na 2 fotkách je a krásně se usmívá. Bože.

Prostě dělám hrozný věci. A strašně bych ji chtěla vidět. Prostě mě to po tom roce nepřešlo a ani se necítím an to, že by mě to teď někdy přejít mělo!