Jdi na obsah Jdi na menu
 


Očí znamenají hodně...

18. 9. 2008

Kdy já jí mohla vidět naposled ??? Někdy v květnu, možná...?

Totiž, oni nám letos dali jinak skříňky a to má vliv už  na vidění 2 osob, které vidim ráda...

Nadá se zapomenout na to, když jsem se viděly prvně. Chvilkový oční kontakt, zdálo se mi, že mi snad i něco říká... Těžko. Ale koukala mi do očí, já jí taky, neuhla jsem.

Potom jsem se spatřily ještě několikrát. Ale na to, že jsme na stejně škole, to bylo minimum. Odedneška vím ale, kde má třídu. Což mi v podstatě na nic není, stepovat před třídou a čekat na další oční kontakt nebudu.

Dnes tam byla. Koukala tím směrem, kde jsem byla já. Já ji hned poznala, byť šlo jen o pouhou chvilku, musim na ní furt myslet...

Jsou lidi, který na mě vyzařují homosexualitou, já vim, že to zní hrozně, ale tak to cítim. A párkrát jsem se strefila, ačkoli šlo pouze o profily na Lidech apod. A o tom, co cítím v realitě, se  neumim přesvědčit, jsem srab!

Aby mě šlo pochopit - existuje mnoho osob, co se mi líběj, ale prostě vidim, že jsou HETERO. Pak jsou lidi, na kterých vidim, že jsou HOMO, ale nijak mě nepřitahují...

A pak existuje minimální skupinka reálných děvčat, které mě přitahují, nebo se mi alespoň určitým způsobem líbí a zároveň patří tam, kde bych měla "podezření", že nebudou až tak hetero.