Jdi na obsah Jdi na menu
 


Povím vám pohádku

5. 6. 2010

Žila byla jednou jedna dívka, která se jednou dozvěděla pro její osobu důležité informace o jedné dívce. Byla z toho skutečně šťastna. Šlo o detaily a maličkosti a z těch se tahla dívka radovat uměla.

Jak už to u ní bývá zvykem, všimla si detailů, nad kterými stále uvažovala. Jestli šlo o náhody nebo zda jí to někdo odněkud předhodil? Pak to přešlo. Celá ta radost vrcholila 7.6. , kdy měla ta její milá narozeniny a končilo to 9.6..

Takový šok. Začínal konec. A ona ten konec nechtěla. Rozpadala se... A vše, co se ten den dozvěděla, byly zase jen ty náhody nebo ta vyšší moc. Ten den si koupila zelenou Deli a nějak jí na ní přešla chuť. Schovala si ji do šuplíku.

Rok se s rokem sešel a dívka vzpomínala na to, jak před rokem zjistila různé věci a jak strašně moc byla šťastná. Za 2 dny bude mít její vyvolená 21. narozeniny. A za další 2 dny (ano, tedy 9.6.) má její dítě "vítání občánků". Rok má 365 dnů a naše "hrdinka" se ptá: "Proč to musí být zrovna v Alone I Break DAY???" Skutečně neví.. Zase jedna z těch náhod, či co to je..

Tyčinka Deli má v šuplíku stále své místo. A dívka jí nespapá, ani kdyby umírala hlady. Je to prostě tyčinka, na kterou nemá chuť.

Taková maličkost:

A, že to existuje i od KoRn, je třešnička na dortu: