Jdi na obsah Jdi na menu
 


Semlelo se toho, větrovko,

10. 1. 2010

Kde začít? Víte, 9. 1. to byl rok od zjištění pro mě podstatných informací. Toho 9. ledna loni to začalo a bylo to fajn. To nic bylo fajn a já byla spokojená.

Řekla jsem si, že bych se měla odhodlat udělat jednu maličkost - prostě mě buď autorizuje nebo ne. Takže to bylo včera večer. Dnes po obědě jsem byla happy... Víte ten pocit, že "jsme se stali přáteli", ačkoliv realita... :)

Teď jsem zjistila, že je "moje větrovka" těhotná a šťastná s přítelem. Rána, šok. Heh... no takže by to tak, jak to je teď dopadlo stejně.. nebo vlastně ne, ten rok jeden rok navíc by tu furt byl.

Tady se muj gejdar neosvědčil. Což já si stejně nic neslibovala... Jen si přeju TEN POHLED. Prosim... Třeba i s tim kočárkem, i když by to bolelo!

---------

Nutno odběhnout a napsat, že co se období od pátku do neděle týká, že mám opravdu důvod být šťastná. Přibližně od září se tu totiž vyskytuje osoba, která se tu vyskytovala i dřív, ale nějak se nám to stupňuje. Zrovna 8.1. se do vystupňovalo do té fáze, že vím dost. Jsem slídilka? Vypadá to tak, že? Ale tady jde fakt spíš jen o náhody, když nepočítám to, že lezu na cizí Spolužáky. Máme toho dost společného, což je vlastně asi jedno. Říkejme jí Esesačka, já vím, že to slovo je hrozný, ale nemá to nic společnýho s tím, k čemu to navádí. Koho by nepřitahoval "mccutcheonovskej typ" a koho  by to nesvádělo k myšlence, že she´s queer...?