Jdi na obsah Jdi na menu
 


To bych taky měla napsat..

13. 7. 2008

Holčina, co teď snad maturovala na našem oboru.... Ale nejsem si s tím zas nějak moc jistá, jelikož na konci školního roku byla ve třídě třeťáků... Tak jestli ji nepustili k matuře? Uvidíme v září... Už jsem ji tam taky viděla. Umí hustě pařit, minule normálně v klídku sama, bylo jí jedno, co dělá. Tentokrát byla ovšem v obětí nějakýho chalána... No, je mi to vcelku jedno, protože už jen díky tomu, že je z mý školy.... I když takovejch už pár "mám"...:-)

Kdybych nebyla spitka, napíšu víc.... Na hajzlíku byla velká fronta. Moje "hláška" - ty vole, dělejte, já se snad pochčiju... (Nevím, jestli to má dopad na to, co bylo pak..) Pak totiž jedna holčí odcházela a snad 2krát se na mě nějak usmála... Já udělala to samý, ale vzhledem k tomu, v jakom jsem byla stavu + ještě jaký to je, když se snažim smát? Jestli to ona udělala díky tomu, co jsem předtím prohlásila... Nebo proč???? Tam jsem nad tím přemejšlela.. No a ono, jestli neni taky z naší školy - to je fakt velká škola... Ale ta, co myslim, měla pierc v obočí, myslim?  A když už jsme jeli domů, mi bliklo, že jednou jsem vedle týdle možná seděla.. Prostě byla sama, bála se, aby nastoupila do správného svozu, bála se jít pak sama domu... Tak se k nám přifařila...A stejně už je to dávno.. Jenže já nevim, jestli to byla ona! Ale takhle... Včera jsem jí celou noc pozorovala a mám "tu potřebu" jí vidět znova....

Jo, budu si sem psát každou prkotinu.... Lidem jako já = introvertum s blbou postavou, hnusnym xichtem, pocházejících z vesnice, kde je hoomosexualita nemoc,...., musí stačit  vidět, koukat se, pozorovat,..

18.9. - to neni zas až tak pravda....!!! tak se sebou něco dělej a pak budeš psát jiný věci!