Jdi na obsah Jdi na menu
 


12. 8.

12. 8. 2009

Před 3 roky byli The Rasmus na festivalu Love Planet. Víte, já tam strašně moc chtěla. Tak po těch 3 letech se to vyplnilo. To je paradox - x-letá fanynka skupiny je uvidí po takové době, zatímco nějaká sezóní fanynka hned, jak to řekne doma rodičum.

Na počest a vejménu toho festivalu jsem si řekla, že se změnim. To jsou ty 3 roky. A víte co ještě? Já jsem ten datum určila na narozeniny Čičinky. Vím, že se narodila o prázdninách 1999, tak proč to neslavit zrovna ten den?

K 8. narozeninám dostala nový obojek, ten starý mám dodnes schovaný. K 9. narozeninám "jen" mňamku, v té době už měla problémy. Po dnešku mám zase výčitky, jestli jsme to nepodcenili.

Desátých narozenin se už nedožila. A zrovna dnes jsme byli u veterináře s její dcerkou. U jiného, milého. Povaha doktora ale nemá vliv na druh léčby, ne..?

Dnes jsem za ní chtěla jít. Chci pořád. Proč nejdu....?

Když se sere, tak se sere. V pondělí byl den na hovno. Včera se to zlepšilo. Jenže je divný být sama doma, je to vlastně pěknej pocit, jenže si člověk nesmí uvědomovat, co tomu předcházelo a proč to teď tak je.. jenže nejde si to neuvědomovat.