Jdi na obsah Jdi na menu
 


15.3.

15. 3. 2013

Narážím na předrokem. Ale nechci se moc vracet. Tenhle blog se táhne ve stylu  "co bylo a blablabla", ale s tím je konec.

Nicméně. Před rokem jsem udělala takový můj skoro comingout. No, kde jsem dnes? No venku ještě ne. I přesto si myslím, že nějaký pokrok tu je.

Ta nervozita před rokem, pak vlastně zklamání, že mě tam téměř nikdo neviděl. Kromě jedné osoby. A nemohu se zbavit domněnky, že díky tomu se pak udál srpen 2012.

Právě proto jsem se částečně rozhodla, co že si zařídím na léto. Za pouhé 3000. A bude tam i ta osoba a možná dojde na téma, které jsem nechtěla zveřejnit před lidma, se kterými se stýkám. A moc tam tyhle lidi nechci. A možná tam budou. Ale kurva (pardon za vulgarismy), co je mi furt do někoho? Nic, no právě. Pořád se omezovat. Seru na to.

Bylo mi  (zhruba před tím rokem) řečeno, že Dokud se budu ohlížet na ostatní, nebudu šťastná. Yes, it´s truth.

Truth.. about the love? P!nk. Článek tady z r. 2008, kde vysvětluju můj vztah k holkám a jako příklad dávám právě P!nk. No. Já ji uvidim! (Když se člověk těší, často se něco zesere... Asi bych tu radost neměla dávat tak najevo. Jenže furt skrývat emoce?! ... Občas se ztrácím.)

A další bod /nutno opětovně podotknout, že Vše souvisí se vším/: se týká opět P!nk, pak tvora, o němž jsem tu též zejména v r. 2008 hodně psala, a zejména mě.. No, prostě... RUCE do koncertu (jde o víc než ruce), defakto do narozenin.. A pak, né hned, ale časem, tetování. Hm. Za odměnu. A jako satisfakci.

P.