Jdi na obsah Jdi na menu
 


A je to za mnou...

9. 8. 2008

Kde bych měla začít? Matince jsem to oznámila, že se tam chystáme, krapet pozdě... Hale, mě ta naše vzájemná komunikace sere, ale to tak neni jen s náma 2, takhle je to u nás ve famílii bohužel pořád a se všema a mezi všema.... No, tak se jelo... by Zug(to je angličtino- němčina, kdyby někdo nevěděl...).

Jak řikám, muzika se dala, ale pařit jsem nešla, málo místa a sem tam nějací divní lidi.... Poprvý za život jsem ochutnala Křišťálový nápoj ze Země Zaslíbené(ano, Finlandii..). Moje představy byly takové, že jsem toho chtěla vypít víc, ale je to fakt kvalita a síla, tak jsem si řekla, že mi jeden bude muset stačit už jen vzhledem k tomu, že domu se jelo autem:-D Takže tak. Ale zas bych si dala... Kámošce tam potom přijel přítel, já vlastně nevim, jak to mezi nima je, nebo neni... Ale asi se maj fakt rádi.., mně by ale fakt nestačilo se vídat taaak málo... No nic. Tak jsem tam pak byla sama, teda byla jsem pozvána na panáka od nějakýho "boje" a taky mě vopruzoval nějakej spitka, ale pak jsem naštěstí musela domu.. Bylo mi řečeno, že jsem moc vážná - no asi jo, no, nevadí.

A co mi to "dalo"..? Mám dobrej pocit z toho, že mám funkční gaydar! Teda ale teď nad tim přemejšlim, k čemu mi to je, mně takový..no takový.. .  Byly tam 2 holky a já měla "podezdření" hned, jak tam přišly... Za ruku můžu viděj kdejaký holky, ale tydle - u těch to bylo "jinak". A co se ploužáků týká, přesvědčila jsem se. Z jedný strany šla chvilkuprovokace, že chvíli tančila s nějakym, ale bylo vidět, kdo ke komu patří dovopravdy... Já chci taky..;-(

Jo a ve čtvrtek jsem narazila na Lidech na profil tý "z minula", jak mi vrtalo hlavou, že se na mě usmála. Je členkou takovýho jednoho fóra, na kterejch heteráci nebejvaj....teda pokud nejsou tak trochu v pubertě a nemaj z toho srandu. Což je u ní i možný.. Ale stejně je to hustý. Jo, a tudle se mi "zjevila" Míša - po nějakých zhruba 20 týdnech. Hm... A jaktože? Jsem jí jednou kreslila a zrovna tudle jsem to našla.. Ta podoba tam je i neni..., ale každopádně mi došlo(asi po 2 dnech), že ta moje naušnice, která taky trochu může za muj konec na Zp., je ta samá, ktero má ona... Já ji chci vidět..

Jo a napadlo mě, že bych tu mohla zveřejnit fota těch "mejch lásek", ale co kdyby na to někdo přišel, no?! A Míšu stejně nevedu;-(