Jdi na obsah Jdi na menu
 


Continuation

8. 2. 2012

Pokračuji. Zkouškové nemám ještě za sebou. Že by šlo vše tak zdárně, jak jsem byla zvyklá, co se školy týká, z let minulých, se rovněž říci nedá. Ale pokračuju. To je to zásadní. Žádnej Albert ani Tesco. Ale sedim tady v podstatě celý den, ač bych se měla učit.

Nastěnku už s dosti velkou pravděpodobností vídati nebudu. Škoda. Prostě jeden semestr a alou zpět do Polska. Opravdu škoda. Beztak nebyla hetero (což je moje pozitivní domněnka, která je mi beztak na nic).

Zvrhlost. Zvrhlost, ke které mě donutila asociace a souvislosti. Nakonec nic nebylo. Teda... Ono by stejně nic nebylo. Ale ten obsah! Jsem byla v šoku, jak je otevřená. Není všem dnům konec. Šlo by mi jen o to se vidět. Ač korespondence byla možná dosti osobní, naděje, že by z toho ona chtěla něco víc, byly hodně naivní. Ale pěkné. Ono chci zmínit hlavně tohle. Je furt všude a denně. Jenže od doby těhlech mejlů je to jiné. Mejly byly vrchol a teď to má jinou formu. Někde cítím, že slabší. Ale zároveň myšlenky, asociace, souvislosti a představy tu jsou fakt denně. Jo a 31.1. to byl rok, co jsem prvně napsala (to znamená navrh přiznala), jak to s ní mám. Pak se to stupňovalo.

Plním si sny. Teda až tak horký to neni. Mám za sebou jeden krásnej, skvělej, pozitivní a dokonalej koncertní večer. A dokud budu, budou i koncerty. Dokud budu schopna. No a pak se natrásám s tím, jak chci žít svůj život, ne pouze snít. Jenže to dělám ... dělám to vůbec? Jo, pouze částečně.

Žít začnu, až se vyoutuju. Jenže to je bludnej kruh. Dokud budu hnusná, nikoho si nenajdu. Dokud nebudu nikoho mít, nebudu mít důvod říct JSEM LESBA. Zároveň se něčeho jako vztah bojim a tutíž asi neni ta motivace se sebou něco dělat dosti velká.

FUCK.

Asi bych tyhle věci potřebovala s někym probrat. Vyhovovalo by mi, kdyby na to došlo i u té psycholožky. Nebo to prostě jen probrat s někym podobným. Jasně, net. Na chatu jsou úchylové, na igirls a FB stránkách to žije 16tiletejma lesbama, který maji místo mozku z piva kostku. A když tam neni někdo takovej, tim chci říct, že tam je někdo dobrej, tak nedokážu oslovit...

Jo, jak snadné je žít.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář