Jdi na obsah Jdi na menu
 


Maturák

15. 12. 2008

Začátek v 19h, konec ve 3h ... Hrozná představa - 8 hodin někde hnít...

Celej den jsem byla vynervovaná, po 17h jsme odjížděli k příbuzným... před sedmou jsme byli na místě. Bylo nás tam dost, teda alo co mně vadí je to, že když je tam "někdo novej", že nás nikdo nepředstaví, to je neslušnost.. Ale neva. Ano,  ze začátku jsem se nudila, nejen já,.,.,.

Měly to pěkně udělaný,  třída plná holek. Líbilo se mi jejich maturitní video. Ale čim víc jsem na to koukala, docházelo mi, že já něco takovýho prostě nechci!!!!!

Uviděla jsem 3 holky ze třídy, ony si mě taky všimly. Však kdyby nebyly nalité, tak se ke mně nemaj...:) Seznámila jsem je se ségrou.

Ségra hyperaktivní z těch boyů, ale já jí to neberu. Akorát mě krapet, no já nic jinýho vlastně nečekala, štvalo, že tam nebylo moc "mých holek" ... teda 2 : D

Napila jsem se, nuda zmizela. U mě je ten problém, že musim mít z každýho hovna ťopku - že sï cůcnu prostě všeho... Jediná střízlivá osoba byla matka. Je to vtipný, když mě viděla s cígem v ruce... Nic mi na to neřikala. No vlastně co taky, když sama kouří jak fabrika. Já jen příležitostně. "Tancovat" s tatíkem na L. a G, song od Horkýže Slíže bylo ale moc : D

Závěr? Čekala jsem, že to bude horší. Ale vim, že kdybych "byla jiná", tak by to bylo ještě lepší.. Možná to dopadne tak, že se letos (vlastně v lednu)na jeden maturák kouknu. Kámoška mě tam chce, ale... No, nevim.

Následky? Celý včerejšek jsem problila, cokoliv jsem sežrala, šlo ven. Tak jsem dnes doma.