Jdi na obsah Jdi na menu
 


Muj částečnej COMING OUT ! ! !

7. 2. 2009

Se ségrou se mi něco takovýho povedlo už vícekrát a moc by mě nepřekvapilo, kdyby si ona byla teď 100pro jistá, že jsem lesba.

Takže nějak začnu: Na youtube.com jsem sledovala jedno video. Měla jsem to docela nahlas, protože taťka koukal na TV, vtom přišla mamka. Nebylo to hudební video, bylo to dokonce v češtině... A najednou: "...co bys byla bez toho, kdybys nebyla lesba....". Zamrazilo ve mně a cítila jsem, že se matka otočila směrem ke kompu (znáte ten pocit, když cítíte, že na vás někdo kouká, ne?). Já jsem pár vteřin dělala, jakoby nic.. Pak mi došlo, že to mohli (nejspíš oba) pochopit tak, že jsou ta slova směřována ke mně. Polilo mě horko.

Nevěřím tomu, že je to přejde. Bude je to užírat - alespoň matku. "Na co to ta holka kouká?" nebo "Co to poslouchá, proč tam padlo to odporný slovo?" Jenže ona se mě přímo nezeptá. No abych se pak nedivila. Pochybuji, že to bude s někým rozebírat. Nenechá jí to v klidu, začne něco tušit. A netuší už dávno....?

No ale... Neni to přecejen dobře?? Že budou něco tušit a že to potom nebude taková rána..? Třeba už v tom červnu - hm, červen těžko.Ale nemám důvod za ní jít s timhle: "Hale, mami... víš jak jsem měla puštěný to video a jak tam mluvili o tý lesbě? No.., tak sice to nebylo o mě, ale i tak se mě to týkalo. Jo, mami, jsem teplá.." Ne. Na to se necejtim, příjít s tím ven hodlám až.... Až budu cítit, že k tomu mám vážnej důvod....

To je ale zas ta naše posraná komunikace! To už nezměnim, vlastně ani nechci, i když mě to sere...

Já se tam teď bojim jít, aby mi něco neřikala... Nevěřím, že něco řikat bude, ale mám takovej pocit, jako je bodnutí nože Divokej Bill

Cítim se tak provinile, že jsem .... Já ani nevim proč!!!

Holka, bude hůř.... A ty to víš.