Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ňáká tma a zima

20. 8. 2008

Už mám postahovaná všechna alba Within Temptaion kromě posledního, ale to zmáknu zítra. Natrefila jsem na jednu stránečku, kde se dá stáhnout snad všechno:-) Psala jsem vůbec, že mám tričko WT? Z MetalShopu... No prostě jsem ráda...

Když si představim, že za dva tejdny zapluju zas do toho školního stereotypu, nechce se mi tomu věřit. Ale je to tak. A stereotyp? No.., byla bych ráda, kdyby "to" bylo jinak, ale...ale. A ani nevim, s kym budu sedět... Popravdě, já mám krapet strach. Přijdou k nám 2 klucí, ale to už jsem, myslim, zmi'novala.

Nesnášim, když mě někdo využívá... Ale neumim proti tomu nic dělat... kor když se jedná o kámošku. Ale to slovo "kámoška" se mi těžko píše, ale výraz "jedna holka" neni o nic lepší... Když s ní je to těžký. Jsme na sobě určitym způsobem závislé(tj. když jedna něco potřebuje - většinou ona) a zároveň spolu nemáme skoro nic společnýho... Možná, tedy určitě, to, že jsme byly na ZŠ nej out....  A nějak se z ní stal namyšlenej člověk a já jsem ta, která si nechává srát na hlavu. Jenže, doprdele, co jí mám říct??!

Co ještě napíšu? Ségruš se dneska vrátila dom a moc mě v tom piercu podporuje, což je děsně fajn:-) Je dobrý, když se člověk někomu s něčim svěří. Divný, že to řikám zrovna já.. Ale všeho s mírou. Včera jsem přemýšlela o tom, že ona by mohla být tim, komu to řeknu první, ale zatim ne e.

V pátek jdu na ostříhání, mám plán, jak to chci a jestli mi to provede dobře, bude to mazec..:-) A když ne, tak budu vypadat jak píča.., ehm, jak že to vypadám teď..?

Končim, dneska je to, vzhledem k jinym článkum, opravdu krátký...