Jdi na obsah Jdi na menu
 


Píšu, píšu

5. 6. 2013

 Ten rok strašně utíká. No a ne? Prve byl Silvestr a před trochu větším prve byl červenec a srpen 2012.

Dá se říct, že se mi daří. Trochu se mi změnila postava a věřím, že to i přes prázdniny, ze kterých mám drobet strach dotáhnu do pěkného výsledku. 

Ve škole. No vlastně taky. Akorát mám před sebou zkoušku, které se skutečně bojím. Já se bojím toho profesora. Mám ho docela ráda, ale prostě se ho bojím. Mám k tomu své důvody a není jich málo. Ale: Nepodaří-li se to letos, podaří se to příští rok, ne?! JO.

Doma je to veselé. Jsem realista a skutečně nevím, co bude za rok.. Potřebuju peníze. Protože je mi jasný, že to dlouho neutáhnou. Ale strašně mě štve, že mi to ani neřeknou. Prostě ta komunikace! Dají peníze jako automat, cítím z toho "bolí to naši rodinnou kapsu", ale neřeknou to. Milejší by mi bylo, kdyby mi vyčetli.. všechno. Takže chci brigádu. V životě jsem nikde nedělala - no ale prostě musím. 

Na prázdniny mám plány:

  • uklidit bordel, kterého si jiní nevšímaji
  • naučit se vařit -> stravovat se podle sebe
  • hýbat se
  • chodit na brigádu - uvažuji o baru nebo tak.. prostě NĚCO!!
  • NENECHAT SE ROZHODIT ATMOSFÉROU U NÁS. BÝT POZITIVNÍ A NENECHAT SE POLAPIT TÍM NEGATIVNEM.
  • vyrazit někam na čundr, stan, památky
  • podívat se třeba jen do Rakouska

Nicméně tu je pořád to, že I´m alone, což mi nevadí.. já si fakt nedokážu představit vztah. Jenomže na nějakej ten čundr samotná prostě nepojedu.. :/

A krom toho NESMÍM COUVNOUT, protože kdo nic nezkusí, nic nemá - to vím moc dobře. Jsem toho příkladem. Takže..? Prostě necouvnout. 

To je asi všechno. Nechci depkařit. ODMÍTÁM TO. Akorát ty peníze jsou problém.. A afirmace "Zbavuji se potřeby nedostatku peněz" tady jaksi žel neplatí..