Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prázdninové psaní

20. 7. 2013

 Co bych tak napsala? Že zkoušky se podařily všechny a že to bylo hodně o štěstí a náhodě, ale to je teď už jedno, prostě je mám ;) A na základě toho jsem se rozhodla, že bych prostě měla využít té možnosti odjet.. skrz Erasmus. Proč? No, proč.. Protože si to přeju, jen jsem toho předtím nevyužila.. Proč? No, protože situace doma.. A tam je problém pořád. Ale.. jindy už bych takou příležitost neměla. UVIDÍME.

Zatím bez brigády. No. Zatím docela v klidu, co se obávaného zhroucení a přežírání týká. I když včera byl megapřežer, ale ten byl, dá se říct, plánovaný, nutno ale přiznat, že jsem se mohla krotit víc. Každopádně, ač nehubnu tak rychle, jak bych si přála a jak by bylo ideální, VÍM, že to dotáhnu ke spokojenosti.

Jen ale.. mám prostě krizi tak trochu ze sebe. Jakože.. žádný prázdniny jsem si neužila a prostě mi to tak nějak vše uteklo.. jako jo, dohnat to můžu a dohánění je na programu života, ale.. prostě jednou nebudu student a jednou budu pracující a nebudu mít prázdniny - dobu, kdy jsem toho nevyužila. Jak a s kým? No a jsme u toho. Letos.. mám v plánu něco podniknout. A to ne sama. Jenomže.. no, my se ještě neviděly a .. prostě... UVIDÍME.

Dál ani nevím co psát.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář