Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak budu existovat tady, proč ne, že...

11. 7. 2008

A to je důvod, proč zakládám něco právě tady... Měla a vlastně stále mám blog na blog.cz. Ale s tim jsem už zkončila. No, taky jsem si mohla udělat něco na sblog.cz, ale to se mi nechtělo a to z jednoho prostého důvodu - ten profil využívám a narozdíl od Líbka to neni fake... Jinak pořád mi nejde do hlavy, jaktože mi to na tom Líbku prostě nefakčí... Nemůžu se ani přihlásit, někde to píše, že uživatel byl eliminován... Jestli mi dali BAN?? Nevim... Možný to je, věděla bych i za co... No to je fuk, jen mě sere, že ten blog tam prostě už neexistuje...

Tak teď začnu tady a odznova... Jenže tamto mi už nikdo nevrátí... Existovala jsem tam od března, přízpěvků bylo málo a jen minimum stálo za to... Prostě pár těch článků pro mě opravdu dost znamenalo a teď je to pryč. Nemá cenu se snažit sem teď sepsat to, o co jsem přišla - psala jsem to v aktuálních pocitech a to by teď nešlo... Jediný, co bych možná nějak sesmolila, by byl do "Mých názorů" názor na Queer Parade 2008, zbytek ne.

Možná to znamená, že mám začít odznova - jako né s blogem, ale se sebou... To si ale říkám furt a kde je ta změna? Neni.