Jdi na obsah Jdi na menu
 


Těžko říct takhle z hlavy...

16. 8. 2008

Zas nevim, co jsem chtěla psát.... Zbývaj ¨2 týdny do konce prázdnin. Mám rozečtenou knížku a k angličtině jsem se nedokopala. Na jednu stranu mi ta škola chybí - ale nevim co přesně. Lidi právě ani moc ne... Ani nevim, s kym budu sedět, přijdou 2 noví kluci( budou ve třídě 3..). A taky bychom měli mít údajně novou úču na ájinu. No.., ale už na mě jde depka z tý školy.... Potřebuju ten pierc - pokrok, řekla jsem to ségruš, něco s vlasama a novou fotku... A hadry. Hmmm. Chjo.

Od středy jsem až do dneška neměla žádné maso. Ale dneska byla "rodinná sešlost" a žranice.. A je to v pytli.... A měla bych to fakt začít nějak řešit. V prosinci mě čeká maturák sestřenky a mám z toho krapet velkej vítr.... A nevim, jak s tim masem.. Chci začít něco dělat pro zvířata..., hodlám si kupovat převážně přírodní kosmetiku a to maso alespoň omezit... Nejlépe však přestat... Já chci mít totiž bílej xicht, já jsem teda v porovnání s ostatními vyblitá dost vzhelem k tomu, že nechodim na slunko, ale to mi enstačí. To je jen taková menší úchylka.

Jo a tudle.. já nevim, jak to podat. Prostě byl na jedničce pořad o M.Navrátilové, jak za komunistů uprchla do USA a jaký měla problémy se svou homosexuální orientací. Koukal na to taťka a já tedy začla taky. On nepřepínal - to je neobvyklý, a neměl kecy - to je fajn. A dnes mi o tom řikala babi - bez keců a narážek... Mě by spíš zajímalo, proč mi o tom řikala.... Ale na to, abych začla obhajovat práva homosexuálů jsem se nezmohla, ....

Jo a sem divná - nevim, proč dělám to, co dělám. Na chatu mě navštívila holka, máme se v přátelích, se kterou jsem mluvila naposled víc než půl roku zpět. Nevim, proč mě navštívila, já jí před nějakou dobou taky, ale mám za to, že jsem nebyla přihlášená... A dneska byla na chatu a já se přihlásila a pak hned odhlásila... Jukla jí to profilu a byla jsem tam označená jako on-line... A nevim, co jsem tim teď chtěla říct.. Každopádně nechápu, proč jsem na ten čet nešla... My dvě jsme si měly co říct... A kor když už skoro 2 měsíce se nepřihlásila na čet jedna osoba, o kterou mám teď  strach... Zamotala jsem se do toho.