Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zas jednou napíšu...

8. 11. 2008

1. Díky trápení s Čičinkou jsem se zas aktivně vrátila na server Zpovednice.cz  a zase jsem na tom "závislá". Nevadí.

2. Co se Čičinky týká, tak.... Jí málo, skoro nikam nechodí, ale dýchá líp... Tak nevim. Tu naději, že se to všechno zlepší, tu pořád mám...

3. Máme mistra světa ve formuly 1 pro rok 2008. Stal se jím Lewis Hamilton. Bylo to hooodně napínavé. Musim  o tom ještě něco napsat, když už jsem to sledovala pravidelně celou sezónu.

4. Tento týden jsem se nebyla schopna koncentrovat při učení se na testy. Nevim, čim to... Furt jsem si zpívala, cvakala propiskou nebo čmárala... Podle toho dopadnou asi i ty písemky..

5. Máme napsat na němčinu životopis. Jak má napsat životopis člověk, kterej nežije... , kterej nic nedokázal....?? Vůbec nevim, co tam mám psát.

6. Mohla jsem dneska jet na diskárnu... Né, že by mě to tak bralo, ale jednou vylézt mezi lidi by se taky hodilo, ne? Alespoň po stránce kochání se jinými osobami. Ale jedu do pryč. Protože je jen jeden člověk, se kterym bych tam mohla, ale ten člověk nemůže. No není to super?

7. Prve jsem byla tázána, proč, kvůli čemu se učim... Pro rodiče? Abych jim udělala radost? Vždyť je to ale jen moje věc... Jo, ale ten denní stereotyp je tak zažitej, že je lepší škola než nuda doma. Tak jsem si měla vybraat jinou školu.. A jakou asi, sama nevi, co chci dělat dál..