Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zejtra to vypukne....

31. 8. 2008

Sama se divim, že nejsem ani moc nervní. Fakt ne. Loni jsem byla maximálně vydeptatná, ale to jsem nevěděla, do čeho jdu. Nevěděla jsem, co tam bude za lidi, jaký to bude,.... To teď zhruba vim.

Jenže mám trošičku strach, že nebudu mít s kym sedět... Loni jsem si sedla se spolužačkou z vedlejší třídy, byla jediná, koho jsem znala. Neni špatná mám jí ráda, ale každá jsme jiná. Já ale fakt nevim, s kym budu teď sedět;-( Včera jsem byla tázána spolužačkou, jestli už vim. s kym budu sedět. (Den předtím se mi o ní a o tom asi dokonce zdálo..) Máme tam 32 míst na 31 lidí....

Uvidíme, vždyť tam přeci neni nikdo, s kym bych měla problémy, ne...? Maximálně lidi, se kterýma si nemám, co říct.... Jo, já vim, ty problémy mohou lehce nastat...

No, přeci se nemá cenu nervovat, ne? Zítra končíme brzo, jde jen o ten první den, než do toho zapluju, a pak se to nějak vyvine... Možná si jen něco namlouvám?

Pustim si No Fear...., jako loni, jako vždy, když mám z něčeho krapet strach. Uklidňuje mě, i když ten text zrovna 2krát pozitivní neni.